CZČesky DEDeutsch ENEnglish
PROFIL SPOLEČNOSTI
  • ochranné pomůcky
  • pracovní rukavice
  • pracovní oděvy

OKNA

 

8 komorová plastová okna

s trojitým těsněním
a izolačním trojsklem

Plastová okna z plně osmikomorového profilového systému Aluplast IDEAL 8000 o stavební hloubce 86 mm a osazená izolačními trojskly s Ug = 0,6 W.m-2.K-1 a teplým meziskelním rámečkem TGI nebo Swisspacer nemají v soucasné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací srovnatelnou konkurenci.
Standardně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkcní spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupnový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna velmi líbivého “oblého” designu vyztužená bohatě dimenzovanými ocelovými pozinkovanými výztužnými profily se dodávají v barvě bílé nebo v jednostranných ci oboustranných barevných úpravách laminací folií v barvách RAL nebo v moderních imitacích dekoru dřeva.

 

 - - -

 

8 komorová plastová okna

s trojitým těsněním
se strukturálně vlepeným izolačním trojsklem

 

Plastová okna z plně osmikomorového profilového systému Aluplast IDEAL 8000 o stavební hloubce 86 mm a osazená izolačními trojskly s Ug = 0,6 W.m-2.K-1 a teplým meziskelním rámečkem TGI nebo Swisspacer nemají v současné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací srovnatelnou konkurenci.
Standardně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna velmi líbivého “oblého” designu s využitím unikátní technologie strukturálně vlepovaného dvojskla či trojskla umožňující vynechání ocelové výztuže v křídle a tím dosažení excelentních tepelně izolačních vlastností se dodávají v barvě bílé.

 

 

 - - -

 

 

6 komorová plastová okna

s trojitým těsněním
s izolačním dvojsklem nebo trojsklem

Plastová okna z šestikomorového profilového systému Aluplast IDEAL 6000 o stavební hloubce 80 mm a osazená izolačními dvojskly s Ug = 1,1 W.m-1.K-1či ještě lépe izolačními trojskly s Ug = 0,8 nebo 0,6 W.m-2.K-1 a teplým meziskelním rámečkem TGI nebo Swisspacer se vyznačují velmi dobrými tepelně izolačními schopnostmi s významným omezením rizika povrchových kondenzací.
Standardně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna elegantního “elegance” designu vyztužená bohatě dimenzovanými ocelovými pozinkovanými výztužnými profily se dodávají v barvě bílé nebo v jednostranných či oboustranných barevných úpravách laminací folií v barvách RAL nebo v moderních imitacích dekorů dřeva.

 

 

- - -

 

 

 

5 komorová plastová okna

s trojitým těsnením
s izolačním dvojsklem

Plastová okna z pětikomorového profilového systému Aluplast IDEAL 5000 o stavební hloubce 70 mm a osazená izolačními dvojskly s Ug = 1,1 W.m-1.K-1 a teplým meziskelním rámečkem TGI nebo Swisspacer se vyznačují velmi dobrými tepelně izolačními schopnostmi s omezením rizika povrchových kondenzací.
Standartně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící systém) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetnš mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožnuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna elegantního “elegance” designu vyztužená bohatě dimenzovanými ocelovými pozinkovanými výztužnými profily se dodávají v barvě bílé nebo v jednostranných ci oboustranných barevných úpravách laminací folií v barvách RAL nebo v moderních imitacích dekoru dřeva

 

5 komorová plastová okna

s 6 komorovým křídlem a strukturálně vlepeným izolačním dvojsklem

 Plastová okna z pětikomorového profilového systému Aluplast IDEAL 5000 s o stavební hloubce 70 mm a osazená izolačními dvojskly s Ug = 1,1 W.m-1.K-1 a teplým meziskelním rámečkem TGI nebo Swisspacer se vyznačují velmi dobrými tepelně izolačními schopnostmi s omezením rizika povrchových kondenzací.
Standartně využívaný systém středového těsnení s celkem 3 těsněními ve funkcní spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupńový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetne mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožnuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna elegantního “elegance” designu s využitím unikátní technologie strukturálně vlepovaného dvojskla ci trojskla umožńující vynechání ocelové výztuže v křídle a tím dosažení dalšího zlepšení tepelné izolace se dodávají pouze v barve bílé.

NOVINKY

Žádné novinky nebyly nalezeny.